Karatė šido – tai kovos menas, kuriame derinami karatė, aikido ir dziudo elementai. Tai puikus būdas palaikyti gerą fizinę formą, mokytis savigynos ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Jis tinka įvairaus amžiaus žmonėms – nuo vaikų iki suaugusiųjų – ir teikia įvairios fizinės bei psichinės naudos. Karate Shido treniruočių režimas apima tradicines kata formas ir partnerių pratybas, taip pat šiuolaikines fitneso ir kovos technikas. Šiame išsamiame vadove apžvelgiama karatė šido nauda ir praktikuojančiųjų taikomi treniruočių metodai. Sužinosite apie šio meno filosofiją, jo raidos istoriją ir fizinę bei psichinę treniruočių naudą. Taigi, jei norite užsiimti kovos menais ir norite daugiau sužinoti apie karatė šido, skaitykite toliau ir atraskite šio senovinio meno galias. karate-shido.lt – profesionalios karate treniruotės.
Karatė Shido – tai kovos menas, jungiantis karatė, aikido ir dziudo elementus. Tai vienas plačiausiai praktikuojamų kovos menų pasaulyje, turintis daug naudos sveikatai. Žodis "karatė" kilęs iš japonų kalbos žodžio "karate-do", kuris reiškia "tuščios rankos kelias". Shido – tai karatė mokykla, kurioje derinami aikido ir dziudo. Ją XX a. septintajame dešimtmetyje sukūrė karatė meistras Gogen Yamaguchi. Tai puikus būdas palaikyti gerą fizinę formą, mokytis savigynos ir stiprinti pasitikėjimą savimi. Jis tinka įvairaus amžiaus žmonėms – nuo vaikų iki suaugusiųjų – ir teikia daugybę fizinės ir psichinės naudos. Karatė Shido treniruočių režimas apima tradicines kata formas ir pratimus su partneriais, taip pat šiuolaikines fitneso ir kovos technikas.
Karatė yra senovinis kovos menas, kilęs iš Okinavos, Japonijos salų grupės. Manoma, kad šis kovos menas buvo sukurtas kaip salos gyventojų savigynos forma XIII amžiuje. Per kitus šimtmečius karatė menas Okinavoje suklestėjo ir tapo svarbia salos kultūros dalimi. Iš tikrųjų salos gyventojai karatė laikė visuomenine veikla ir mokė šio meno tiek vaikus, tiek suaugusiuosius. Antrojo pasaulinio karo metais okupacinės Japonijos pajėgos kelerius metus uždraudė Okinavoje užsiimti karatė. Tai paskatino Goju-ryu ir Uechi-ryu mokyklų vystymąsi ir jų diegimą žemyninėje Japonijoje. XX a. septintajame dešimtmetyje karatė pradėjo plisti iš Japonijos į kitas pasaulio šalis. Septintojo dešimtmečio pabaigoje karatė meistras Gogen Yamaguchi sukūrė Shido karatė mokyklą, kurioje buvo derinami karatė ir dziudo elementai.
Padidinsite savo vikrumą – dar vienas karatė treniruočių privalumas yra tas, kad jos padidins jūsų vikrumą. Judrumas reiškia gebėjimą greitai ir tiksliai judėti. Tai įgūdis, kurį galima pritaikyti daugelyje gyvenimo sričių, įskaitant sportą ir darbą. Karatė treniruotės padės padidinti jūsų vikrumą. Tai pagerins jūsų koordinaciją, greitį ir reakciją. Taip pat pagerės rankų ir akių koordinacija, o tai padės geriau dirbti daugelyje gyvenimo sričių.